Kerem'in Günlüğü


Bro sana tabi ki de “Sevgili günlük” diye başlamayacağımı anlamışsındır. Bir Kerem Sayer hiçbir zaman kız gibi konuşmaz. Normal de ergen kızlar gibi günlükte tutmazdı ya hepsi Selin denen kumral, aşırı derecede güzel bir kız yüzünden! Selin kim diye sorarsan hikayenin esas kızı değil -ne yazık ki-, şu an okumakta olduğun “Kerem’in Günlüğü”nü yazıyor kendisi.. Neyse biz asıl konumuza gelelim. Şimdi sana okulda kimlere sataştığımı, kimleri türlü işkencelerle bir güzel benzettiğimi filan yazmak isterdim ama konu “Romantik-Komedi” tadında bir aşk hikayesi olduğu için doğal olarak ona uygun şeyler yazmam gerekiyor. Hazır mısın?

Okulumuza Zeynep diye bir çömez geldi ve daha ilk günden Barış’ın hayatındaki kardeşlik pozisyonumu kapmaya çalışıyor. Hangisi daha kötü karar veremedim. O kıvırcık saçları mı yoksa uyuz davranışları mı? Şaşırtıcı olansa o da benden hoşlanmadı. Hadi ama bütün kızlar bana gelir. Benim olayım bu. Yani Zeynep’in normal olmadığını buradan da anlayabilirsin.

Onun dışında sana güzel bir müjdem var. Baklavalarıma bir yenisini daha ekliyorum. Artık Kerem Sayer daha yakışıklı, daha cazibeli.. Bir Kerem Sayer havuzdan çıktığında artık bazı kızların değil bütün kızların gözü kamaşacak. Net!

Araya seksiliğimden örnekler serpiştirdiğime göre okula geri dönebiliriz. Can yine gerizekalı gibi okulda boş boş dolanıyor. Sonrada “Gerizekalı mısın?” diyince bozuluyor. Of! Buna bir kız bulmak şart oldu.

Tabi Melis’le Barış’ın birbirlerine olan platonik aşkından böğ geldi. Ne o ya? Melis artık depresyon eşiğine geldi. Sıkıntıdan Nutella’ya sarıldı. Geçen gözüm çantasına kaydığında 3 kavanoz Nutella gördüm, abartmıyorum. Gerçi okul başladı, o inek şimdiden ders tekrarına girişmiştir. Öğrencilerin ders çalışırken asli atıştırmalarından biri olan Nutella ile yakınlığını belki bu seferlik görmezden gelebiliriz. Ama yine de tıkınıp tıkınıp üzerine bir de şişip okula gelmese iyi olur. Göz zevkimiz bozulmasın be adamım. Neyse ki Barış balık etlilerden hoşlanıyor.

Bir gün içkiliyken ağzından kaçırmıştı saf muhahahaha :)))

Benim durumlardan bahsedersek mesaj trafiğimin her zamanki gibi yoğun olduğunu belirtmem gerek. Kızların eğlenceli vakit geçirmesinde bir Kerem Sayer’in harikalar yaratabileceğini söylemiş miydim? Aynen öyle kardeşim.

Şimdilik gidiyorum, planım kum torbasını Zeynep olarak hayal edip bir güzel hıncımı almak. Başka zamanda sana babam ve annemle olan muhteşem aile ilişkilerimizi anlatırım artık. Byeee :))

*

%100 can sıkıntısından çıkmıştır:))

5 yorum:

 1. 2.Bölüm ne zaman gelicek?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu hikaye değil canım öylesine bir geceyarısı çıkmış bir şey :))

   Sil
 2. harika ya okurken tam bir erkek girdi içime okuma şeklim bile deişti çok matrak bence hikaye olmasa bile arada kerem sayer günlüğü yazmalısın çok başarılısın devam etmeli eline sağlık cnm:)))))))))

  YanıtlaSil

back to top